Prijs incl. btw
Op voorraad
Veilig bestellen & betalen
Betaal direct, achteraf of gespreid
Meer dan 40 jaar ervaring
Eigen Werkplaats
Beoordeeld met een 9.5
Productinformatie
Omschrijving
Naai de mooiste randen en doorgestikte naden met Brother’s naaivoetenset voor decoratieve randen FP02. Bevat alles wat je nodig hebt om decoratieve afwerkingen toe te voegen aan elk naaiproject.
1. Brother’s ‘doorstikvoet rechts’ F081
Ideaal om nauwkeurig door te stikken op naden, ook voor dikkere stoffen. Dankzij de langere vorm, de licht gebogen voorkant en uitgevoerd in een speciale coating; naai je soepel op alle soorten stoffen en materialen (ook tafelzeil, imitatie leer en vinyl).
2. Brother’s ‘smalle ritsvoet’ F079
Werkt perfect voor het inzetten van ritsen in allerlei groottes en uitvoeringen, ook ideaal voor in hele kleine kledingstukken. Voorzien van een speciale coating, waardoor tafelzeil, imitatie leer en vinyl soepel verwerkt kunnen worden.
3. De Brother ‘Piping/paspelvoet’ F067
De Piping/paspelvoet is precies wat je nodig hebt om biezen en pipingband te verwerken in kleding, woondecoratie en tassen.
Kies je kleur
Productvarianten
Kies hieronder uit meerdere opties en voeg toe aan uw bestelling. Verschillende kleuren tellen samen voor de staffelkorting.
Vind jouw machine
Geschikt voor
Uw zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.
Handleidingen & documenten
