Laden...

Janome 230DC

€ 479,00
Op voorraad en gratis uit te proberen in onze winkel
Voeg toe aan verlanglijst
Placeholder text
  • Veilig en vertrouwd bestellen
  • Ruim 35 jaar ervaring in naaimachines
  • Betaal: vooraf, achteraf of in termijnen
  • Reparatieservice in de winkel
  • Beoordeeld met een 9.5
Accessoires en Onderdelen
Op zoek naar bijpassende accessoires en onderleden voor dit model?
Productomschrijving

Janome 230DC

De Janome 230DC is de perfecte, compacte naaimachine, maar wel met veel ruimte om stof te bewerken. De Janome 230DC  beschikt over 30 steken, een LCD-scherm, 3 soorten volautomatische knoopsgaten, naald omhoog/omlaag functie, start/stop-knop, maximale en minimale snelheidsinstelling, automatisch inrijgen van de draad in de naald en nog veel meer. De Janome 230DC is een geweldige naaimachine en wordt geleverd met een harde kap en een grote aanschuiftafel.

De display is een kleine gids en geeft u tips voor een van de dertig steken, en werkt makkelijk met de pijltoetsen waarmee de steek desgewenst in lengte of breedte aangepast kunnen worden.

De Janome 230DC is ook zeer geschikt voor mooie knoopsgaten. Deze worden in één stap genaaid tot de juiste maat voor elke knoop. Voor quilters vindt u een aantal mooie specifieke quiltsteken zoals quilten uit de vrije hand die u kunt instellen met een maximale snelheid, die zelfs kan worden ingesteld als de machine draait. Eenmaal ingesteld, ongeacht hoe ver u het voetpedaal indrukt, zal de machine nooit sneller gaan dan uw vooraf bepaalde snelheidsinstelling.

 

Specificaties

Algemene informatie

Machine type ?

Machine type

Mechanisch word alles handmatig ingesteld, Elektronisch is alles computer gestuurd.
Elektronisch
Motorvermogen ?

Motorvermogen

Het gaat hier om het vermogen van het apparaat uitgedrukt in wattage.
35 W
Spoelplaatsing ?

Spoelplaatsing

Spoelplaatsing aan de voorzijde: Hier zit het spoelhuis aan de voorkant van de machine achter een klepje. Bij een spoelplaatsing bovenop kunt u van bovenaf het spoeltje vervangen en zien of die leeg is.
Bovenop
Naai snelheid - Max SPM: ?

Naai snelheid - Max SPM:

Hoe snel kan deze machine maximaal lopen per minuut.
820
Ruimte rechts van de naald ?

Ruimte rechts van de naald

De lengte gemeten vanaf de naald tot rechts van de naaimachine.
170 mm
Gewicht ?

Gewicht

Het gewicht van het product in kilogram.
7.5 KG
Garantie ?

Garantie

Gaat een product gedurende de garantieperiode kapot, dan heb je recht op gratis reparatie.
5 Jaar

Algemeen Functies

Verlichting ?

Verlichting

LED verlichting biedt optimaal heldere verlichting op het werkgebied. Verlichting d.m.v. een gloeilamp geeft een gele gloed op het werkgebied.
LED
Geheugen ?

Geheugen

Een geheugen voor het combineren van steken en/of lettertypen.
Draadloze verbinding (WLAN) ?

Draadloze verbinding (WLAN)

De machine verbinding met wifi.
LCD display ?

LCD display

LCD beeldscherm toont informatie over de steken.
TFT touchscreen ?

TFT touchscreen

Met een TFT-touchscreen, kunt u in een handomdraai steken oproepen en aanpassen door middel van het drukken op het scherm.
Snelheidsregelaar ?

Snelheidsregelaar

Met de snelheidsregelaar kunt u de snelheid aanpassen aan de induviduele eisen van uw project.
Start/stop toets ?

Start/stop toets

Hiermee kunt u met een druk op de knop en zonder pedaal naaien.
Onderdraad controle ?

Onderdraad controle

Onderdraadsensor geeft u voortijdig aan wanneer de onderdraad bijna op is.
Bovendraad controle ?

Bovendraad controle

Met behulp van een sensor wordt de bovendraad gecontroleerd, als de bovendraad breekt of het klosje bijna op is, wordt direct gemeld.
Automatische draaddoorhaler ?

Automatische draaddoorhaler

Door middel van deze functie wordt de draad automatisch door de naald gestoken.
Automatische draadafsnijder ?

Automatische draadafsnijder

Snijdt automatisch de boven- en onderdraad af en trekt de draaduiteinden naar de achterkant van de stof.
Variabele steeklengte ?

Variabele steeklengte

Is de steeklengte instelbaar?
Maximale steeklengte ?

Maximale steeklengte

De maximaal instelbare lengte van een steek.
5 millimeter
Variabele steekbreedte ?

Variabele steekbreedte

Is de steekbreedte instelbaar?
Maximale steekbreedte ?

Maximale steekbreedte

De maximaal instelbare breedte van een steek.
7 millimeter
Automatische naaldstop boven ?

Automatische naaldstop boven

De naaldstand kan met deze functie zodanig worden geprogrammeerd, dat de naald zodra de naai-/ borduurcomputer stopt, boven blijft staan.
Automatische naaldstop onder ?

Automatische naaldstop onder

De naaldstand kan met deze functie zodanig worden geprogrammeerd, dat de naald zodra de naai-/ borduurcomputer stopt, onder blijft staan.
Automatische persvoetlichter ?

Automatische persvoetlichter

Brengt de naaivoet onmiddellijk omhoog wanneer de naald is ingesteld om omlaag en/of aan het einde van een naad te stoppen na het afsnijden van de draden.
Regelbare naaivoetdruk ?

Regelbare naaivoetdruk

Met de traploze instelling van de naaivoetdruk kan de glijkmatige stofgeleiding geoptimaliseerd worden.
Verzinkbare transporteur ?

Verzinkbare transporteur

Tijdens het quilten uit de vrije hand of het bij het stoppen, kan de transporteur naar beneden worden gezet en verdwijnt op deze manier onder de steekplaat.
Dubbeltransport ?

Dubbeltransport

Het ingebouwde dubbeltransport temt moeilijk te hanteren stoffen met een voortreffelijk stoftransport en biedt optimaal zicht tijdens het naaien. Het dubbeltransport kan gemakkelijk worden ingeschakeld en snel weer worden uitgeschakeld als u deze functie niet meer nodig hebt.
Zijwaarts transport ?

Zijwaarts transport

Als de naaimachine een dwarstransport heeft kan het niet alleen voor- en achteruit naaien, maar ook zijwaarts, d.w.z. dat de stof ook naar links en rechts wordt bewogen.
Naaldstand instelbaar ?

Naaldstand instelbaar

De naald kan tijdens het naaien naar links of rechts worden gezet, zodat een perfecte naad ontstaat.
Vrije arm ?

Vrije arm

Om een vrije arm schuif je eenvoudig een broekspijp of mouw overheen.

Producteigenschappen

Aantal steken totaal ?

Aantal steken totaal

Hoeveel verschillende steken heeft deze machine?
30
Nuttige steken ?

Nuttige steken

Dit omvat een spectrum van eenvoudige rechte steken en zigzagsteken tot handige steken voor het naaien van rekbare stoffen en duurzame steken voor het afwerken van randen.
Aantal knoopsgaten ?

Aantal knoopsgaten

Hoeveel verschillende soorten knoopsgaten kan deze machine naaien.
3
Decoratieve steken ?

Decoratieve steken

Met decoratieve steken kunt u uw project versieren.
Quiltsteken ?

Quiltsteken

Met quiltsteken kunt u machinaal quilten.
Naai- alfabet ?

Naai- alfabet

U kunt dan bijvoorbeeld een naam op een kledingstuk naaien om er een extra persoonlijke draai aan te geven.

Meegeleverde Accessoires

Aantal naaivoeten ?

Aantal naaivoeten

Dit zijn het aantal naaivoeten die standaard bij de machine zitten.
6
Welke naaivoeten ?

Welke naaivoeten

Deze naaivoeten zitten er standaard bijgeleverd
Zigzagvoet A, Ritsvoet E, Transparante naaivoet F, Blindzoomvoet G, Lockvoet C, Automatische knoopsgatvoet R, Autom. knoopsgatvoet
Aanschuiftafel ?

Aanschuiftafel

Biedt een extra grote ondersteuning voor prachtige resultaten.
Bescherming ?

Bescherming

Wat voor soort bescherming om uw machine zit.
Harde beschermkap
Naaldenset ?

Naaldenset

Voor alle gangbare toepassingen.
Pedaal ?

Pedaal

Voor het starten en stoppen van de machine. En het regelen van de naaisnelheid.
Tornmesje ?

Tornmesje

Voor het lostornen van naden en het openmaken van knoopsgaten.
Spoeltjes ?

Spoeltjes

Voor het opspoelen van de onderdraad.
Reviews

Schrijf de eerste review over dit product.

Review toevoegen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Janome 230DC
Uw waardering
Klant Reviews
8433 reviews

100% beveelt
Huissteden aan

Word zeer snel verzonden

 
26-5-2022

De webshop waar ik al mijn benodigdheden koop op gebied van naaien en borduren. En zelfs mijn machine heb aangeschaft. Het bied vele betaal opties, word snel verzonden. Ik ben een tevreden klant.

Een super bedrijf met klantvriendelijkheid

 
8-6-2022

Na telefonisch contact met goed advies bestelling geplaatst. Direct via de mail een bevestiging en factuur. Zodra het verstuurd was ( dezelfde dag) een verzendbevestiging ontvangen. Zending was te volgen en de volgende dag in huis. Perfecte verkoop dus!

Huissteden Naaimachines

Langstraat 96 
3771 BJ  Barneveld  
Tel: +31 (0)342 - 491 591 

Maandag Gesloten
Dinsdag 9:30 - 17:30
Woensdag 9:30 - 17:30
Donderdag 9:30 - 17:30
Vrijdag 9:30 - 17:30
Zaterdag 9:30 - 16:00

U bezoekt de webshop via een verouderde browser, hierdoor kan het zijn dat de webshop niet optimaal werkt. We raden u aan om de webshop in een andere browser te bekijken. Lees hier meer over veilige browsers.